O nas

Studenckie Koło Naukowe Finansów jest największym kołem działającym na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, skupiającym najlepszych studentów tego wydziału. Jego historia sięga 1996 roku, kiedy to grupa 22 studentów powołała i oficjalnie je zarejestrowała. SKNF tworzą kreatywni, ambitni studenci, którzy potrafią wykorzystać swoją innowacyjność i gotowość do podejmowania wyzwań w celu organizacji wielu projektów. Przekształcanie teorii w czyn oraz ciężka i systematyczna praca członów koła zaowocowały  realizacją przedsięwzięć wspierających studentów w rozpoczęciu obiecującej kariery zawodowej.

Działalność Studenckiego Koła Naukowego Finansów opiera się na realizacji projektów, z których część to kolejne edycje dobrze znanych przedsięwzięć, natomiast inne powstają w odpowiedzi na oczekiwania studentów. Studenci na przestrzeni ostatnich lat mogli brać udział w szkoleniach poświęconych zagadnieniom ze świata finansów, czy biznesu, konferencjach naukowych, wydarzeniach o charakterze integracyjno-rozrywkowym, a także w konkursach. Zachęcamy studentów
do twórczego podejścia do nowych wyzwań, otwartości na doświadczenia oraz pomagamy w rozwoju osobistego potencjału. Poprzez organizację i realizację naszych projektów odkrywamy oraz rozwijamy nasze zdolności i pasje. Dzięki temu staramy się tworzyć wykwalifikowane zaplecze kadrowe dla wszelkiego rodzaju instytucji finansowych.